Startuj z namiNapisz do nasDodaj do ulubionych
   
 

Pamiętnikiem opiekuje się Kenaya

  Pożeganie:(
Dodał Albus Dumbledore Piątek, 12 Września, 2008, 14:30

19 miesięcy, 18 notek i kilkadziesiąt komentarzy. Bardzo Wam za ten wspaniały czas na tej stronie dziękuję. To dzięki Wam, tym którzy czytają i komentują udało mi się tutaj wytrwać tyle czasu, ale zawsze wszystko się kończy, czy tego chcemy czy nie:-( . Właściwie nie wiem co napisać... No bo jak można skomentować zakończenie wspaniałego momentu w moim twórczym życiu??? Pamiętnik Albusa Dumbledore'a to był mój, można tak powiedzieć, pisarski debiut:) początki z tego co widzę, nie były najlepsze, ale z czasem... hehe. Przez mój "etat" tutaj wiele osób odeszło, przyrzekłam sobie, że ja tak szybko nie opuszczę mojego pamiętnika. No i rzeczywiście, przez pewien czas mi się to udawało, ale coraz częściej się zastanawiałam "jaki to ma sens?". Dodawanie notek raz na 2,3 miesiące to nie jest dobre rozwiązanie, dlatego podjęłam tę trudną decyzje o zrezygnowaniu z pamiętnika, zarówno Albusa jak i Molly:-( Hm chyba główną przyczyną był brak czasu, wiadomo - szkoła średnia, dojazdy etc. A gdy już się znalazł brakowało chęci:/ Minęły czasy kiedy zabierałam się do pisania z radością, zaczęło to przechodzić w przymus. "Bo muszę, bo już dawno nic nie dodałam".
Mam nadzieję, że z nowy autor czy autorka będą go prowadzić z przyjemnością, w co właściwie nie wątpię xD Temu komuś życzę powodzenia i wytrwałości:)
Pozdrawiam!:*:*

PS. Nie umiem się żegnać, więc mi wybaczcie to kulawe pożeganie:*
PPS. Jedna prośba: ten kto przejmie ten pamiętnik, chciałabym prosić o to, aby kontynuował to co ja zaczęłam:)

[ 6084 komentarze ]


 

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 1048576 bytes) in /public_html/dumbledore.php on line 717