Startuj z namiNapisz do nasDodaj do ulubionych
   
 

Jak się nie nudzić?
Dział prowadzi Maxyria Flemence

Na pewno masz czasami takie dni, że nie wiesz co ze sobą zrobić. Szczególnie gdy nigdzie nie wyjeżdżasz i wszystkie zaklęcia z najbliższego roku już opanowałaś/eś. Więc specjalnie dla ciebie spisałam wszystkie metody na zabicie nudy .

„Znane jest tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić”
Albert Einstein

  • Założę się, że masz mnóstwo znajomych i zaprzyjaźnionych czarodziejów. Pamiętaj, ze zawsze możesz wybrać się z nimi na wycieczkę nad jezioro. Razem popływacie, pogadacie, a ty popiszesz się nowym kostiumem kąpielowym.
  • Od lat znane są książki. Pójdź na ulicę Pokątną do „Esów i Floresów” i kup jakąś ciekawą, młodzieżową książkę. Możesz wyjść do ogródka położyć się wśród trawy i czytać. Przy okazji się opalisz. (UWAGA! Opalania nie polecam w zimę!)
  • Jeśli masz duszę artysty proponuję wziąć ołówek w rękę i rysować! Zawsze możesz przelać swoje uczucia na papier. Powodzenia!
  • Jeśli masz liczną rodzinę musisz wszystkich zebrać w kupę i zagrać z nimi w quiddicha! Mogą z tego wyjść niezłe siniaki, (jak w przypadku Rona) ale i świetna zabawa!
  • Jeśli lubisz marnowanie czasu możesz oglądać telewizję. To stary i wypróbowany sposób mugoli.
  • Jesteś muzykalny/a? Proszę, włącz radio i TAŃCZ! Wymyślaj figury i ruchy. Śmiej się do woli, śpiewaj- ciesz się życiem! Jednak należy uważać, żeby nikt tego nie widział, bo możesz się spotkać z nieoczekiwaną reakcją czyli śmiechem
  • Pamiętaj, że zawsze pozostaje ci przerobienie podręczników ze wszystkich lat Hogwartu ;).

A jaki jest Twój sposób na nudę:


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /public_html/notki.php on line 748