Startuj z namiNapisz do nasDodaj do ulubionych
   
 
Dla dziewczyn- jak wyglądać stylowo?
Dział prowadzi Maxyria Flemence
Zapewne czasami macie problem który przedstawia się następująco- w co się ubrać, jak się umalować i jak się uczesać? Ta początek trzeba dokonać analizy kolorystycznej twarzy, czyli odnaleźć odcienie cery, oczy i włosów.

Jeśli jesteś naturalną blondynką, masz niebieskie lub brązowe oczy to będą do ciebie pasowały kolory wyraźne. Możesz nosić różowy, niebieski, czarny, pomarańczowy, czerwony. Jednak nie będą do Ciebie pasowały kolory takie jak żółty, biały, beżowy czy liliowy. Jeśli często się rumienisz będzie do twarzy, jeśli użyjesz trochę samoopalacza. Używaj błyszczyków, jeśli jesteś trochę starsza to odpowiednie dla ciebie będą czerwone szminki. Fryzura dla Ciebie to albo włosy zupełnie krótkie, albo totalnie długie.
Jeśli masz brązowe włosy, zielone lub brązowe oczy powinnaś się ubierać w ciepłe barwy, takie jak brązowy, żółty, pomarańczowy, szary, zielony i czerwony. Kiepsko będziesz wyglądać w różowym, fioletowym i beżowym. Na usta kładź pomadki w odcieniach brązów i różów. Oczy możesz podkreślać czarną kredką.
W wypadku, gdy masz czarne włosy, zielone/brązowe/niebieskie oczy to dobrze wypadniesz w barwach bladych. Biały, beżowy, żółty i beżowy to twój żywioł. Błyszczyki o zabarwieniu perłowym oraz mocniejszych kolorach podkreślą Twoją urodę.


Ja mam brązowe włosy. Tak więc to drugi profil. Mimo wszystko wszyscy mi mówią, że dobrze mi w brązowym :). Jak poznałam ten test to od razu go sobie zrobiłam i łatwiej jest mi czuć się pewną. Polecam!


A tu możesz opisać własny pomysł jak być stylową:
Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /public_html/notki.php on line 748