Startuj z namiNapisz do nasDodaj do ulubionych
   
 


WIADOMOŚCI

Czwartek, 1 lutego 2007

Data wydania siódmego tomu: “Harry Potter and the Deathly Hallows”

“Harry Potter and the Deathly Hallows” ukaże się w sprzedaży, w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, w sobotę, 21 lipca 2007 roku o godzinie 00:01. Tego samego dnia i o tej samej porze książka ukaże się także w innych anglojęzycznych krajach na całym świecie.


Piątek, 29 września 2006

Tydzień Książek Zakazanych


Po raz kolejny moje książki o Harrym Potterze znalazły się na liście książek zakazanych. Dzięki temu moje nazwisko znalazło się w towarzystwie Harpera Lee, Marka Twaina, J. D. Salingera, Williama Goldinga, Johna Steinbecka i wielu innych pisarzy, których cenię, i dlatego coroczne miejsce na tej liście jest dla mnie wielkim zaszczytem. "Każda spalona książka rozjaśnia świat" - Ralph Waldo Emmerson.
Piątek, 29 września 2006

eBay - to co zwykle!

Tak, już o tym była mowa, ale znowu zawędrowałam na strony eBay (dajcie mi spokój, potrzebuję przerwy od czasu do czasu) i zauważyłam, że fałszerze nadal kiepsko sobie radzą z moim podpisem. Szczerze mówiąc, niektórzy z nich nawet się nie starają. Dlatego proszę, pamiętajcie, że te "świadectwa autentyczności" nie są warte papieru, na którym są wypisane.

Środa, 13 września 2006

Tom 7 - uaktualnienieTeraz, gdy już wróciłam z Nowego Jorku, jedyną prawdziwą informacją jest fakt, że pracuję ciężko nad książką. Napisałam już całkiem sporo i naprawdę sprawia mi to przyjemność, chociaż do czasu do czasu zatrzymuję się na chwilę i dochodzi do mnie, że to OSTATNIA CZĘŚĆ. Można by pomyśleć, że przez szesnaście lat planowania całej tej historii, miałam wystarczająco czasu na przyzwyczajenie się do tej myśli, ale ona wciąż mnie szokuje... nigdy więcej Harry'ego... wtedy zagłębiam się ponownie w część siódmą i mówię sobie, że mam jeszcze mnóstwo do napisania.Zaostrzone środki bezpieczeństwa w samolotach w sierpniu sprawiły, że moja podróż z Nowego Jorku do domu była dość interesująca, ponieważ odmówiłam rozstania się z rękopisem siódemki (duża jej część jest napisana ręcznie, a nie miałam kopii tego, co stworzyłam podczas pobytu w Stanach). Na szczęście jednak pozwolono mi go zabrać na pokład, ale dopiero po uprzednim zabezpieczeniu go specjalnymi gumkami. Nie wiem, co bym zrobiła, gdyby nie wyrażano na to zgody. Zapewne wybrałabym podróż morską.Obecnie staram się wybrać jeden z dwóch tytułów. Z jednego z nich byłam dość zadowolona, dopóki drugi nie pojawił się w mojej głowie, gdy brałam prysznic w Nowym Jorku. Oba się nadają, więc będę musiała poczekać, aż napiszę więcej, zanim zdecyduję, który jest lepszy.
Komentarze:


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 1541 bytes) in /public_html/jkr.php on line 749